DS'ten takas desteği ve kredi fırsatı

Seyahat sanatının temsilcisi DS Automobiles, premium segmentte kullandığı yüksek kaliteli malzemeleri,  konfor odaklı yaklaşımı ve teknolojisi ile rakiplerinden ayrılan DS 7 modelinin avantajlı satış koşullarını temmuz ayında da taçlandırmaya devam ediyor. 

 

Fütüristik zarafet, kusursuz çizgi ve teknolojik mükemmeliyeti seyahat sanatıyla buluşturan DS Automobiles, benzersiz bir premium otomobile sahip olmak isteyenlere özel cazip satın alma teklifleri sunuyor. DS Automobiles’in temmuz ayı teklifleri kapsamında; özel tasarımı ile ilk bakışta otomobil severleri kendisine hayran bırakan kusursuz bir silüete sahip DS 7 OPÉRA BlueHDi 130 modelinde 700 bin TL’ye 12 ay vadeli %1,99 faizli kredi fırsatı sunuluyor.

Şarj edilebilir hibrit güç ünitesi ile konfor ve verimliliği bir arada sunan DS 7 OPÉRA E-TENSE 4X4 360 modeli 650 bin TL’ye 12 ay vadeli %1,99 faizli kredi fırsatlarıyla premium SUV sınıfında muhteşem yüksek performansı arayanları hedefliyor. Benzersiz uzmanlığın yüksek teknolojiyle buluşmasından doğan karizmatik ve güçlü tasarımlı DS 7 OPÉRA E-TENSE 4X4 300; 600 bin TL’ye 12 ay vadeli %1,99 faizli kredi imkânıyla satın alınabiliyor. DS 7 OPÉRA E-TENSE 225 modeli ise 550 bin TL’ye 12 ay vadeli %1,99 faizli kredi fırsatıyla yeni bir DS Automobiles modeline sahibi olmak isteyenleri DS STORE’lara bekliyor. Eşsiz ve karizmatik tasarımıyla farkını belli eden DS 4 PERFORMANCE LINE’ın benzinli ve dizel seçenekleri takas desteği avantajıyla yeni sahiplerini bekliyor.

 

 

Karizmatik tasarım ve verimli güç seçenekleri

 

DS 7, karakteristik tasarımının yanı sıra ön ve arka detaylarındaki güçlü ve modern çizgileri ile dikkat çekiyor. DS 7’nin ön tasarımında yer alan DS PIXEL LED VISION 3.0 farlar,  DS LIGHT VEIL gündüz farlarını da kapsayarak kusursuz bir birleşimle lüks moda ruhunu yansıtıyor. Bu modern SUV, sürüş keyfini yeniden keşfetmeyi arzulayanlar için teknolojik mükemmelliği ve olağanüstü konforu bir araya getirmesinin yanı sıra iç mekanda sunduğu gelişmiş teknolojiler ve ayrıntılara gösterilen özenle, seyahat sanatına ve Fransız bilgi birikimine saygı duruşu olarak boy gösteriyor. DS 7’de ayrıca tamamı otomatik şanzıman ile kombine edilen dört farklı güç seçeneği de sunuluyor. DS 7, 130 BG’ne sahip BlueHDi (Dizel) yanı sıra güç seviyeleri isimlerinde gizli E-TENSE 225, E-TENSE 4x4 300 ve E-TENSE 4x4 360 şarj edilebilir hibrit güç üniteleriyle fütüristik zarafetini yola yansıtıyor. 

 

Modern SUV Coupe ile kompakt hatchback bir arada

 

Dünya çapında premium segmentteki pazar payını artırmaya devam eden DS Automobiles, DS 4 ile gelişimine hız katıyor. DS 4, kompakt hatchback sınıfında yepyeni bir tasarım anlayışını kullanıcılarıyla buluşturuyor. Gizli kapı kolları, yan tasarımdaki heykelsi yüzeyler ile uyum sağlıyor. Gövde tasarımı ile aerodinamik tasarımlı ve 19 inçlik jantlara sahip büyük tekerleklerin oranı, DS AERO SPORT LOUNGE konseptinden esinleniyor. DS 4 dışarıdan verdiği premium otomobil hissini, iç mekâna geçildiğinde daha da yukarıya çeken özel bir tasarıma sahip.