SKODA’DAN AĞUSTOS FIRSATLARI

KAMPANYALAR / 2018-08-11 09:13:45

 

Skoda’nın Ağustos ayı kampanyasıyla birlikte sıfır kilometre araç almak isteyenleri büyük avantajlar bekliyor. Her bütçeye ve beğeniye uygun modellerle kullanıcıların beklentilerini aşmayı başaran Skoda‘nın tüm modelleri, Ağustos ayı boyunca yüzde 5 indirim fırsatı ile sunuluyor.

 

Dinamik tasarımı, yüksek verimli motorları, ve segmentinin standartlarını yeniden belirleyen bir çok üstün özelliği ile Fabia, yüksek sürüş keyfi ve gelişmiş zengin donanım özellikleriyle Rapid ve Rapid Spaceback,  ayırt edici tasarımı, yüksek verimli motorları ve gelişmiş multimedya ara yüzü ile Octavia, markanın amiral gemisi zengin donanımı ile Superb, karakteristik duruşu, fonksiyonelliği, şehir ve arazi koşullarındaki yetenekleriyle öne çıkan Kodiaq ve kompakt tasarımıyla göze çarpan Karoq modellerinde 50.000 TL için 12 ay yüzde 0.99 faiz avantajları sunuluyor.

 

Türkiye geneline yayılmış tüm Skoda Yetkili Satıcılarında Ağustos ayında geçerli olacak kampanya ile 106.900 TL’den başlayan fiyatlarla Octavia, 135.500 TL’den başlayan fiyatlarla Superb ve 153.900 TL’ye Karoq sahibi olabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar