Nissan Juke, devrim yaratıyor

GÜNCEL / 2019-09-15 19:26:55

Kendine has kişiliği ve eğlenceli karakteri ile kompakt crossover araç sınıfında çığır açan yeni nesil Nissan Juke, ilk çıkışından yaklaşık on yıl sonra, crossover araç kategorisini baştan yaratmak üzere piyasaya çıkıyor.

 

 

Yeni nesil Nissan Juke, keyifli sürüş özelliklerini korurken, çarpıcı ve yüksek hacimli coupe gövdesi ile performans ve teknoloji alanında devrim yaratıyor. Avrupa ülkelerinde 1 milyon adetten fazla satılan ve Londra, Paris, Milan, Barselona ve Köln’de görücüye çıkan yeni nesil Nissan Juke; tasarım, teknoloji ve performansa değer verirken pratik detayları da gözden kaçırmayan sürücülere hitap etmek için tasarlandı.

Nissan Avrupa Ürün Planlama Başkan Yardımcısı Ponz Pandikuthira lansman toplantısında yaptığı konuşmada, Nissan Juke’un kendine has kimliği, karakterli duruşu, gelişmiş performans ve sürücülerin ihtiyaçlarına tepki veren teknoloji ile geri döndüğünü vurgularken, “Yeni tasarım ve heyecanlı sürüş deneyimi, kompakt crossover sınıfını tercih eden ve sayıları artan müşteri kitlemizin dikkatini çekecek.

Nissan Juke büyüdü, ama ilgi çeken özellikleri ve eğlenceli sürüş deneyimi hiç değişmedi.” şeklinde konuştu. Nissan Juke, büyük boyutları, atletik duruşu, 19 inçlik alaşım tekerleri ve coupe tarzı “yüzer tavan” tasarımı ile, B-crossover sınıfında yeni standartlar belirlemek için geri dönüyor.