Motobike İstanbul 10. buluşmasına hazırlanıyor

MOTORSPORLARI / 2018-02-12 08:05:39

Messe Frankfurt Istanbul tarafından organize edilen motosiklet ve bisiklet sektörünün bölgedeki en kapsamlı etkinliği Motobike Istanbul, 10. buluşmasına hazırlanıyor. 22-25Şubat 2018 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde düzenlenecek olan fuarın biletleri Biletix üzerinden satışa sunuldu.

 

Şubat 2017'de toplam 265 katılımcının dünyanın dört bir köşesinden gelen 103,371 ziyaretçi ile buluştuğu Motobike Istanbul 10. yılında her zamankinden çok daha renkli ve heyecanlı geçecek.  

 

 

"TRAFİKTE BİZ BİR AİLEYİZ"

Motobike Istanbul'un ana destekçilerinden Moted'in trafikte yol güvenliğinin arttırılmasına dikkat çekmek için hazırladığı"Trafikte biz bir aileyiz"  kampanyası da fuarın öne çıkacak bir teması olacak.

 

MOTOBİKE ISTANBUL: BİR FUARDAN DAHA FAZLASI!

 

Dünyanın önde gelen markalarının en yeni modelleri ile buluşacak olan motosiklet kullanıcıları, fuarın ana sponsoru olan Aytemiz'in hizmetleri hakkında da bilgi alabilecek. Motosiklet kullanıcılarının güvenli ve konforlu akaryakıt alışverişi yapmasını sağlayan "Motorcu dostu istasyon" projesini hayata geçiren Aytemiz, fuar süresince motosiklet kullanıcılarına avantajlar sunacak.

 

Bununla birlikte Aytemiz, motosiklet kullanıcılarına, istasyonlar dışında da fayda sağlama amacıyla "Motorcu dostu istasyon" projesine Paralel olarak Yine motosiklet sürücülerini önceleyen, sabit ve gezici eğitim programı üzerine kurulacak yeni kurumsal sosyal sorumluluk projesini 2018 yılında hayata geçirmeye hazırlanıyor. projenin tüm paydaşların desteği ile büyütülmesi hedefleniyor. Toplum bilinçlendirilmesinde en büyük güçlerden biri olan medyada da bu konu özelinde alanlar ayrılarak Türkiye çapında farkındalık yaratılması da projenin hedefleri arasında yer alıyor. 

 

Yaşam tarzı haline gelmiş motosiklet markalarından Harley Davidson veson yıllarda macera tutkunları tarafından hayranlıkla izlenen BETA gibi yeni katılımcılar da bu sene fuarda yerlerini aldı. Dünyanın önde gelen madeni yağ üreticilerinden Motul ise bu sene Motobike Istanbul'a sponsor olarak fuar ziyaretçilerine özel aktiviteler hazırlayacak. 

 

ETKİNLİKLER, SEMİNERLER VE ATÖLYE ÇALIŞMALARI İLE  "MOTOBİKE ACADEMY" BU YIL YİNE DOPDOLU

 

Fuar, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da "Motobike Academy" kapsamında düzenlenecek olan etkinlik, seminer ve atölye çalışmaları ile benzersiz bir etkinliğe dönüşecek.Ziyaretçiler, motosiklet ve bisiklet dünyası ile ilgili keyifli söyleşilere, etkinliklere ve atölye çalışmalarına katılma şansı yakalayacak.

 

Gösteri alanında ise Rok Bagoros ve Birkan Polat motosiklet gösterileri ile ziyaretçilere yine heyecan dolu anlar yaşatacaklar.Ayrıca, ödüllü "gymkhana" yarışları da dört gün boyunca ziyaretçilere keyifli anlar yaşatacak.Özel yapım ya da kişiselleştirilmiş motosiklet ve bisikletlerin sergileneceği "custom" alanı ise yine meraklılarını bekliyor.

 

Motobike Istanbul bilet satışında erken dönem indirimli fiyat avantajı devam ediyor. Bu yıl yine öğrenci ve kadınlara özel olarak, Perşembe ve Cuma günleri fuar biletleri %50 indirimli olarak satışa sunuldu. Ziyaretçiler satın aldıkları her biletle, 10. yıla özel sürpriz hediyeler kazanma fırsatını da yakalayacak.Ayrıntılar Motobike Istanbul'un resmi web sitesinden, facebook ve instagram hesaplarından takip edilebilir.

sponsorlu bağlantılar