Kampanyalar hız kesmiyor

KAMPANYALAR / 2019-10-06 18:13:17

Stoktaki otomobillerini bitirmek isteyen ve satışlarını arttırmayı hedefleyen otomobil firmaları art arda kampanyalar düzenliyor. Sizler için otomobil firmalarının kampanyalarına göz attık. Ayırca indirimli, ertelemeli, düşük ya da sıfır faizli kredi seçenekleri de dikkat çekiyor.

 

CİTROËN

 

Citroën; güçlü tasarım, üstün konfor özellikleri ve gelişmiş teknolojiye sahip tüm modelleri için çok uygun faiz oranları sunuyor. Ekim Citroën konforuna, %0,59’dan başlayan faiz seçenekleri ile ulaşmak mümkün. Yeni Citroën C5 Aircross SUV, 204.000TL’den başlayan fiyatlarla ve  40.000TL’ye özel 12 ay %0,99 faiz seçeneğiyle sunuluyor.

 

SKODA

 

Skoda sahibi olmak isteyenler Ekim ayı boyunca indirimlerin yanı sıra 0 faiz imkanından da yararlanabilecekler. Ekim ayı boyunca Kodiaq’ın tüm versiyonlarında da geçerli olmak üzere Octavia Ambition 1.0 TSI Manuel ve Octavia Style 1.0 TSI DSG modelleri için yüzde 3 kampanya indirimi sunuluyor.

 

FİAT

 

3 kamu bankasının girişimiyle Türkiye’de üretim yapan otomotiv markaları için taşıt kredisi faiz oranlarının yüzde 0.49 ile yüzde 0.69 arasına çekilmesini takiben; bankalar ile otomotiv markaları arasında yapılan işbirliğine Fiat markası da otomobil ve hafif ticari araç modelleriyle katılıyor.

 

MITSUBISHI

 

Temsa Motorlu Araçlar, Mitsubishi yeni L200, Space Star ve Eclipse Cross modellinde 1-31 Ekim 2019 tarihleri arasında uygulayacağı %0 faiz bir faiz kampanyası başlattı. Üç modelde geçerli kampanyada, 2019 model Yeni L200, 50.000 TL kredi için 12 ay vade ve 0 faiz ile satışa sunuluyor.

 

TOYOTA

 

Toyota, kamu bankaları ile birlikte yerli üretim araçları desteklemek amacıyla hayata geçirilen taşıt finansmanı kampanyası doğrultusunda 50 bin TL, 36 ay vade ve yüzde 0,69 faiz oranlı kampanyasını devreye aldı.  Yıl sonuna kadar sürecek kampanyaya Türkiye’de üretilen Corolla Flame, Corolla Passion ve tüm Toyota C-HR modelleri dahil olacak. 

 

OPEL

 

Alman otomobil üreticisi Opel, Ekim ayında devreye aldığı iddialı kampanya ile Grandland X’ten Insignia’ya, Astra HB’den Combo’ya geniş ürün yelpazesinde 100 bin TL’lik %0 faizli krediyi 15 ay taksitle sunuyor. Finansman kampanyasına ek olarak Opel severler, bahsi geçen modellerde takas desteğinden ve showroom’lara özel indirim sunuyor.