EFSANE, GÜÇ VE DİNAMİZM: FORD MUSTANG

GÜNCEL / 2018-12-02 21:43:52

Performans, kalite ve verimliliği somutlaştıran Ford Mustang,modern tasarımı en yeni teknolojilerle buluşturarak“efsane”nin tanımını yeniden yapıyor.

 

Ford Mustang Fastback ve Convertible gövde seçeneklerinin yanında 2.3 litre EcoBoost ve 5.0 litre V8 motor seçenekleri ile dikkat çekiyor.

Mustang ruhunu modern bir gövdede hayata geçiren Fastback’in uzun gövdesi sürtünme kuvvetini azaltacak şekilde aşağı doğru uzanıyor. Böylece aracın havayı keserek ilerlemesine yardımcı oluyor. Ön difüzörler yol tutuş kuvvetini artırarak Ford Mustang'in olağanüstü performansını bizzat deneyimlemenizi sağlıyor. Özel ön ve arka far tasarımlarının yanı sıra özgün detayları, aracın kimliği konusunda hiçbir kuşku bırakmıyor. Ford Mustang sahip olduğu gelişmiş teknolojileri ile sürüş keyfini en üst seviyede hissetmenizi sağlıyor.

 

KOŞULLARA VE İHTİYAÇLARINIZA UYGUN SÜRÜŞ MODLARI

 

Ford Mustang'in direksiyonuna geçtiğinizde aracın yol tutuşu konusunda tam bir hakimiyete sahip olursunuz. Tek tuşla dört sürüş modundan birini seçebilirsiniz: Normal, Spor, Arazi, Kar/Islak. Seçilen sürüş moduna göre, vites geçiş noktası (otomatik vitesli modellerde), direksiyon hassasiyeti ve çekiş kontrol sistemi ayarlanır.

 

421PS etkileyici gücü ve rekor sayılabilecek 530 Nm torkuyla 5.0 litre V8 motor şimdi sizin kontrolünüzde. 5.0 litre motorun ürettiği gücün pürüzsüzlüğünü, sonsuz olduğu duygusunu hızlanırken hemen fark edeceksiniz ve her sürüşünüzde bu güçlü motora özgü sesin zevkini yaşayacaksınız.

 

421 PS güç sunan 5.0 litre V8

317PS motor gücü ve 432 Nm tork