Adus Motorsports ile E-Challenge heyecanı

MOTORSPORLARI / 2020-07-02 16:36:43

Adus Motosport E-Challenge’ın ilk ayağı gerçekleştirildi. Adus Motorsport Takım Direktörü ve Red Bull Sporcusu Yağız Avcı, Kaan Sarpkaya, Buğra Can Kılıç, Evrim Onat ve Serhat Öztemir’den oluşan Adus Motorsport, sosyal medyanın önde gelen isimleri Burak Ertem, Sinan Koç, Anıl Tetik, Onur Z. Demir ve Cem Karakuş’tan oluşan Fenomenler Takımı’na karşı mücadele etti.

Yarış, Red Bull’un resmi twitch kanalından da canlı olarak yayınlandı. İzleyenlerin gerçek dünyadaki parkur heyecanını yaşadığı Adus Motorsport E-Challenge, Codemasters Dirt Rally üzerinde gerçekleştirildi. Yiğit Top’un eğlenceli anlatımı ile renk kattığı yarışın galibi ise Adus Motorsport Pilotu 2019 Türkiye Ralli Gençler Şampiyonu Buğra Can Kılıç oldu. Adus Motorsport E-Challenge’ın bir sonraki ayağı ise gerçek bir parkurda düzenlenecek.

 

YARIŞ GERÇEK DÜNYAYA TAŞINACAK

Adus Motorsport tarafından Red Bull ve Codemasters desteği ile düzenlenen Adus Motorsport E-Challenge’ın bir sonraki ayağı ise gerçek bir parkurda düzenlenecek.

 

 

Fenomenler Takımı’nın en hızlı pilotu olan Burak Ertem ve Adus Motorsport Takım Direktörü Red Bull Sporcusu Yağız Avcı bu parkurda karşı karşıya gelecek. İki pilotun ilk ayaktaki zaman farkının Burak Ertem’in lehine ekleneceği bu yarışın duyurusu ise ilerleyen günlerde Adus Otomotiv’in sosyal medya hesaplarından yapılacak.